Satıaşlar başladı! Uygun fiyata 3+1, 2+1 konut sahibi olma şansı: Eskişehir, Ankara, İstanbul... Satıaşlar başladı! Uygun fiyata 3+1, 2+1 konut sahibi olma şansı: Eskişehir, Ankara, İstanbul...

Elektrik dağıtım şirketi OEDAŞ, Ramazan Bayramı boyunca  sürdürülebilir enerji arzı sağlamak için 15 Nisan Pazartesi gününe kadar planlı kesinti yapmayacağını duyurdu. Olası arızalarda OEDAŞ’ın hizmet verdiği beş ildeki toplam 350 kişilik ana kontrol merkezi çalışıyor olacak  ve saha ekipleri en kısa sürede müdahale edecek.

TÜKETİCİLER 7 GÜN 24 SAAT HİZMET GÖRECEK

Tüketiciler bayram boyunca 7 gün 24 saat hizmet veren ‘ALO 186 OEDAŞ Çözüm Merkezi, ‘OEDAŞ 186’ mobil uygulaması, internet sitesi ve e-posta üzerinden OEDAŞ ile iletişime geçip arıza bildirimi veya diğer taleplerini iletebilecek.

15 NİSAN'DA BAŞLAYACAK

Sürdürülebilir ve güvenli enerji arzı sağlamak için yatırım ve bakım-onarım çalışmaları yapan OEDAŞ, bu çalışmalar esnasında can, mal ve çevre güvenliği için zorunlu olarak planlı kesinti yapıyor. Bu çalışmalar bayramın ardından, 15 Nisan Pazartesi itibarıyla yeniden başlayacak. Bölgelerinde gerçekleşen planlı çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tüketiciler, ALO 186 OEDAŞ Çözüm Merkezi’ni arayarak bilgi güncellemesi yapmaları halinde SMS bildirimi alabilir.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı