Eskişehir'de polis ekipleri vatandaşı hırsızlık ve dolandırıcılığa karşı uyardı Eskişehir'de polis ekipleri vatandaşı hırsızlık ve dolandırıcılığa karşı uyardı

Toplantı, Meserret İnel İlkokulu'nda düzenlendi ve bölgedeki eğitim ve öğretim faaliyetlerinin değerlendirilmesi ve iyileştirilmesi amacıyla yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakam Ömer Ulu, eğitim alanında yapılan çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Eğitimde kalitenin artırılması ve öğrencilerin başarısının yükseltilmesi için neler yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Özellikle okul aile birliği başkanlarına önemli görevler düştüğünü belirten Kaymakam Ulu, ailelerin okuldaki etkinliklere daha fazla katılımını ve destek olmalarını istedi.

OKULLARIN GENEL DURUMU DEĞERLENDİRİLDİ

Kaymakamlıktan yapılan açıklama şu şekilde; "Kaymakamımız Ömer ULU'nun başkanlığında, Sultanönü Eğitim Bölgesi Okul Müdürleri ve Okul Aile Birliği Başkanları ile Meserret İnel İlkokulunda toplantı yapıldı. Toplantıda Okulların genel durumları değerlendirildi."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi