Dev yatırım bankasından krtik tahmin: Yıl sonu dolar bu rakamı görecek Dev yatırım bankasından krtik tahmin: Yıl sonu dolar bu rakamı görecek

Verdiği eğitimlerle ön plana çıkan Eskişehir Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi vatandaş için yine bir kurs düzenliyor. Eskişehir Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi'nde verilecek Tığ Örgü Çanta Yapımı Kursu 19 Şubat Pazartesi günü başlıyor.

Kurs detayları

Kurs başlangıç tarihi 19 Şubat Pazartesi,  bitiş tarihi ise 4 Haziran Salı olarak duyruldu.

Kurs günlerinin, Pazartesi ve Salı saatilerinin ise 09.10 - 12.50 olacağı açıklandı. 

Kursa, Eskişehir Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi'nde ya da e-devlet üzerinden kayıt yaptırabiliyor.

Image

Tığ örgü çanta nedir?

Tığ örgü çanta, tığ tekniği kullanılarak yapılan bir tür el yapımı çantadır. Tığ örgüsü, el işi örgü tekniklerinden biridir ve genellikle ince bir tığ ile ince iplik kullanılarak yapılan bir örgü çeşididir. Örgü çantalar, genellikle dayanıklı ve sağlam olmaları için iç kısımlarında sıkı bir astar ile desteklenir.

Tığ örgü çantalar, el yapımı ve kişisel bir dokunuşla yapıldığı için benzersiz ve özeldir. Bu nedenle, birçok kişi tarafından tercih edilir ve özel bir hediye veya kişisel kullanım için popülerdir. Ayrıca, çeşitli malzemeler kullanılarak yapılabildiği için çevre dostu bir alternatif de sunabilirler. Tığ örgü çantalar, örgü severlerin ve el işi tutkunlarının yaratıcılıklarını sergilemeleri için harika bir fırsat sunar.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi