Altın fiyatları yatırımcıyı korkuttu! Çeyrek ve gram altın fiyatları 4 Şubat Altın fiyatları yatırımcıyı korkuttu! Çeyrek ve gram altın fiyatları 4 Şubat

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, seçim güvenliği için sandıklarda görev alacak avukatlarla kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Seçim öncesinde yapılacak eğitimler ve seçim günü çalışmaları hakkında fikir alışverişi yapılan toplantıda hedef, her okul için en az 1 avukatın görevli olarak çalışması oldu.

Düzenlenen kahvaltı organizasyonunda avukatlara seslenen Hatipoğlu, “Toplanmamızın bir sebebi var, davamız için çabalamak . Teşkilatımız, Cumhur İttifakı'nın 31 Mart'taki seçimlerde kazanması için sandıkların ne kadar önemli olduğunu söylüyor. Sizlerin de desteği ve yardımıyla inşallah sandıklarda bir sıkıntı yaşanmayacak. Seçimlerde her sandıkta görevli arkadaşlarımız olacak. Her okulda en az 1  de avukat arkadaşımızın olmasını istiyoruz. Burada avukat olan arkadaşlarımızın bu davaya inandıkları için, bu işi savundukları için orada olmaları önemli. Sizlerin desteği bizim için çok önemli. Sizin gibi güçlü, cesur avukatları okullarında gördüklerinde vatandaşlar da cesaretlenecektir. Onlara da bir güç, bir özgüven gelir. Hizmetin ollmadığı bir şehirde yaşıyoruz. İnşallah biz şehrimize hizmet için elimizden ne gelirse yaparak, çalışacağız ” dedi.

Kaynak: Eskişehir.net Haber Merkezi