Eskişehir’de korkunç kaza: Kalabak Su kamyonu ile otomobil çarpıştı Eskişehir’de korkunç kaza: Kalabak Su kamyonu ile otomobil çarpıştı

AK Parti Eskişehir İl Yönetimi, parti içerisinde çeşitli görevlerde yer almış, AK Parti’ye gönül veren partililer için Vefa Buluşması düzenledi. AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, düzenlenen yemek organizasyonuna katılarak, partililerle bir araya geldi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde fikir alışverişi yapılan organizasyonda konuşan Hatipoğlu, “Teşkilatımızın kuruluşundan itibaren çeşitli görevleri üstlenen ve gönül bağıyla hareket eden partililerimiz ile bir araya geldik. Her biriniz AK Parti için yürekten çalışan, vefa gösteren değerli yol arkadaşlarımızsınız. Bu zamana kadar AK Parti için yapmış olduğunuz tüm çalışmalar adına size teşekkür ediyorum. Şimdi önümüzde zorlu bir maraton var. Bu maratonda hep birlikte canla başla çalışacağınızdan hiçbir şüphem yoktur. Allah hepimizin yardımcısı olsun diyorum. İnşallah 31 Mart’tan sonra yapacağımız hizmetlerle sizleri mahçup etmeyeceğiz” dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi