Mustafa Dağ kendini şu şaekil de tanıtt, "1981 Sivrihisar doğumluyum, Evli ve iki çocuk babasıyım. Elektronik ve İşletme Fakültesi mezunyum. Kent Konseyi Mahalle Meclisi'ni geniş katılım ile kurduk ve kurucu başkanı seçildim. Mahalle Meclisi ile; Cüneyt Arkın Halk Merkezi (kurs merkezi) açılmasında Fethi Heper Açık Hava Spor Alanı'nın (huzurevinin üstündeki) yapılmasında, Şehir Hastanesi'ne ulaşım problemini 13 numara otobüsün ek güzergahı ile çözüme kavuşmasında, 30 Ağustos Zafer Parkı'nın yapılmasında, Göçmen Evleri'nin aydınlatma sorunun giderilmesi için, DAKın mahallemizde geniş katılımlı Deprem bilinçlendirme eğitimleri düzenlenmesinde, Akşam sporları (yürüyüş), bisiklet turları ve birçok etkinlik düzenlenmesinde öncülük ettik" dedi.


Dağ planladığı projeleri ise şu şekilde belirtti; "Kültürel ve turistik turlar düzenlenmesini, Mahallemize Kapalı pazar alanın yapılmasını, Bayanlara ve gençlere yönelik kapalı spor salonu yapılmasını, Mahalle Spor kulubü(futbol, basketbol, bisiklet) yapılmasını, -Parklarda ekonomik çay bahçesi hizmet alanı (Yediler Parkı'ndaki gibi) yapılmasını,
Bankalardan mahallemize ATM yapılmasını, Sürekli arıza yapan su dolum makinesinin değiştirilmesini veya hızlı
müdahale yapılmasını, Ev hanımlarına yönelik ekonomik katkı sağlayacak projelerin hayata
geçirilmesini, Dar gelirli ailelere kurumlar ve derneklerden yardım yapılmasını, Çocuk ve gençlere yönelik kişisel gelişim eğitimlerinin mahalemizde gerçekleşmesi için, Ve daha bir çok gerçekçi ve çağdaş proje için mahallemizin istek ve taleplerinin kurumlardaki güçlü sesi olacağız."

Kaynak: Soner Uçak