Eskişehir'de elektrik kesintisi: Eskişehir'in ilçelerinde elektrikler ne zaman ve saat kaçta gelecek? Eskişehir'de elektrik kesintisi: Eskişehir'in ilçelerinde elektrikler ne zaman ve saat kaçta gelecek?

Muhtarlar, mahallelerindeki sorunları ve yapılması gereken çalışmaları Kaymakam Yücel'e ileterek, desteklerini talep ettiler.

Kaymakam Yücel, muhtarların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, mahallelerdeki sorunları çözme konusundaki çalışmalarının devam edeceğini belirtti. Muhtarların mahalle halkının temsilcileri olduğunu vurgulayan Yücel, onların görüşlerinin ve taleplerinin önemsendiğini ifade etti.

Sakintepe ve Çalkara mahalle muhtarları da, Kaymakam Yücel'e ziyaretleri için teşekkür ederek, mahallelerindeki sorunları ve ihtiyaçları paylaştılar. Muhtarlar, yapılan görüşmelerin mahallelerine olumlu yansımalarının olacağına inandıklarını ifade ettiler.

MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Kaymakamlıktan yapılan açıklama şu şekilde; "Sakintepe Mahalle Muhtarı Sayın Osman Alem ve Çalkara Mahalle Muhtarı Sayın Mehmet Öner, Kaymakamımız Sayın Sadettin Yücel'e ziyarette bulundu."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi