AK Parti'li Gürcan; ”Hizmet aşkıyla çalışmaya devam edeceğiz" AK Parti'li Gürcan; ”Hizmet aşkıyla çalışmaya devam edeceğiz"

Milliyetçi Harelet Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, 31 Mart yerel seçimlerinin sonuçlanmasının ardından Cumhur İttifakı adaylarına ve seçmenlerine yönelik bir teşekkür mesajı paylaştı. 

“MÜCADELE RUHUNU ŞEHRİN HER BİR KÖŞESİNDE HİSETTİK”

MHP Eskişehir sosyal medya hesabında Mücadelemiz, hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecektir. Bizlere oyları ile teveccüh gösteren bize inanan bizimle olan herkese teşekkürler açıklamasıyla paylaşılan mesajda Candemir ,”Seçim sürecinde Eskişehir'e hizmet yarışı için yola çıkan başta Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nebi Hatipoğlu'na ve ilçe Belediye Başkan Adaylarımıza ayriyeten Cumhur İttifakının bütün kademelerinde görev alan ve görev sürecinde çalışkanlığıyla, özverisiyle ve hassasiyetiyle yer alan Milliyetçi Ülkücü dava arkadaşlarımıza, Ak Partili arkadaşlarımıza emekleri ve son saate kadar gösterdikleri gayretleri için teşekkür ediyoruz. Bir teşekkür de bizlere oyları ile teveccüh gösteren hemşehrilerimize. Mücadele ruhunu şehrin her bir köşesinde hissettik. Elbette bundan sonraki süreçte de şehrimiz adına mücadelemiz hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecektir. Seçilen Başkanların şehrimiz adına hayırlı olmasını diliyor, kazananın kıymetli Eskişehirliler olmasını temenni ediyorum.”ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi