MG Türkiye, mayıs ayında geçerli olan kampanyalarıyla elektrikli araçlara sahip olmayı kolaylaştırıyor. Bu kampanyaları kaçırmadan, çevre dostu bir araca sahip olabilirsiniz.


577 KM ŞEHİR İÇİ MENZİL

MG Türkiye, sıfır araç almak isteyenleri sevindirecek harika bir haberle karşınızda! Mayıs ayı boyunca geçerli olacak özel kampanyalar, elektrikli araçlara sahip olmayı hiç olmadığı kadar kolay ve avantajlı hale getiriyor.

MG4, 577 km WLTP şehir içi menzili ile sizleri uzun yolculuklarda yalnız bırakmıyor. MG Türkiye'nin sunduğu %50 peşin, %50 vade farksız taksit imkanı ile bu özgürlüğe kolayca ulaşabilirsiniz. 3, 6, 9 ve 12 ay vade seçenekleri arasından bütçenize en uygun olanı seçebilir, dilediğiniz gibi ödeme planı oluşturabilirsiniz.

MG Türkiye, elektrikli araçlara olan güvenini "Memnun Kalmama Garantisi" ile gösteriyor. MG4'ten satın aldığınız aracınızı, satın alma tarihinden bir yıl sonra iade edebilirsiniz. Bu sayede elektrikli araç deneyimini risksiz bir şekilde yaşayabilirsiniz.


FİYAT AVANTAJLARI...

MG4, 1.349.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor ve elektrikli araç segmentinde en cazip fiyatlardan biri olarak öne çıkıyor. 200, 300 ve 350 bin TL için 3, 6, 9 ve 12 ay; 500, 600, 675 ve 750 bin TL için 3 ve 6 ay vade farksız taksit imkanları ile bütçenizi zorlamadan MG4 sahibi olabilirsiniz.

MG Türkiye, %50'ye kadar finansman desteği sunarak elektrikli araçlara geçişi kolaylaştırıyor. Bu sayede, peşin ödeme imkanınız olmasa bile MG4'e sahip olabilirsiniz. Ayrıca, "MG ValueGuard Değer Koruma Programı" ile aracınızın değeri bir yıl boyunca korunuyor ve geri alım garantisi sunuyor.

MG'nin %100 elektrikli SUV modeli ZS EV de avantajlı fiyatlarla sunuluyor. 100.000 TL takas desteği ve 150 bin TL'ye 12 ay vadeli 1,99 faizli kredi desteği ile ZS EV modeline sahip olabilirsiniz.

MG, MG4 ve ZS EV modelleri için standart olarak 7 yıl-150.000 km'lik araç ve batarya garantisi sunuyor. Türkiye genelinde geniş bir satış ve servis ağı ile müşterilerine hizmet veren MG, kaliteli bir satın alma ve sahiplik deneyimi vaat ediyor.

Kaynak: Gazete Duvar