Dönmez, İnönü’deki Sünnet Şöleni’ne katıldı Dönmez, İnönü’deki Sünnet Şöleni’ne katıldı

Melih Aydın, 14 Mayıs 2023 genel seçiminde İYİ Parti 3. Sıra Milletvekili Adayı olmuştu. Partisinin yaptığı temayülden üçüncü çıkarak dikkatleri üzerine çeken Aydın, etkili bir kampanya yürütmüştü. Genç politikacı, “Aydın Şehrin Aydın Genci” ve “Eskişehir’in Melih’i Eskişehir’in Vekili” gibi sloganlarla takdir edilen bir seçim dönemi geçirmişti.
Kısa sürede 7’den 70’e herkesin tanıdığı Aydın, esprili üslubuyla akıllarda kaldı. Sosyal medyayı da etkili kullanan Aydın’ın paylaşımları binlerce beğeni aldı, onbinlerce kişi tarafından izlendi.
Aydın, İYİ Parti'nin 3. Olağan Kurultayı’nda GİK Y. Üyesi seçildi.
Seçimden sonra sahadan kopmayan Aydın’ın ismi Tepebaşı Belediye Başkan Aday Adaylığı için geçiyor. 
Aydın, sabah saatlerinde “Eskişehir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı kutlu olsun” diyerek video paylaştı. Genel seçim kampanya döneminde çekilmiş görüntülerden oluşan video ‘İyi ki Eskişehirliyim’ notuyla verildi.
Videonun altına “Bu ülkenin senin gibi güler yüzlü ve çalışkan siyasetçileri çok ihtiyacı var”, “Bu şehrin gururusun sen”, “Bir şeylerin sinyalini aldım haydi hayırlısı ne diyim”, “Umarım belediye seçimlerinde aday olursunuz. Kalbimiz sizden yana” ve “Şiddetle lütfen aday olun” gibi yorumlar yapıldı.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi