Mahmudiye Kaymakamlığı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 105. yıl dönümünü ilçede coşkuyla kutladı. Program, ilçe halkının ve öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.
Kutlama programı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Ardından konuşmaların yapıldığı etkinlikte, öğrencilerin hazırlamış oldukları gösteriler  büyük beğeni topladı. Öğrencilerin sahne aldığı gösteriler ve sunumlar, milli duyguları en üst seviyede hissettirerek coşkulu bir atmosfer oluşturdu.
Öğrenciler arasında düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlerin ödüllendirildiği törende, öğrencilerin başarıları takdirle karşılandı. Öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle program sona erdi ve katılımcılar, gençlerin gösterdiği performanstan memnuniyetlerini dile getirdi.


Mahmudiye Kaymakamlığı sosyal medyasında yaptığı açıklamada: “19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 105. yıl dönümü ilçemizde coşkuyla kutlandı. Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Konuşmaların yapılması, öğrencilerin hazırlamış oldukları gösterileri sunması ve ödül töreni ile son buldu.”dedi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi