Muhtar Işık, köydeki altyapı çalışmaları, sosyal ve kültürel faaliyetler ile köy halkının ihtiyaçları ve talepleri hakkında bilgi verdi. Kaymakam Kalkan ve Teğmen Görüş, muhtarın sunumunu dikkatle dinleyerek, köy halkının yaşam koşulları ve ihtiyaçları konusunda bilgi sahibi oldular.

Ziyaretin devamında Grill Soğan Deposu işletme sahibi Hasan Doğan da Kaymakam Kalkan ve Teğmen Görüş'e işletmesi hakkında bilgi verdi.

Ziyaretin sonunda Kaymakam Kalkan ve Teğmen Görüş, Mesudiye Mahallesi sakinlerine teşekkür ederek, köyde yürütülen çalışmaların takipçisi olacaklarını belirttiler. Muhtar Bülent Işık ve işletme sahibi Hasan Doğan da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Yapılan açıklamada, "Mahmudiye Kaymakamı Semanur Kalkan ve Jandarma Komutanı Teğmen Ferdi Görüş, köy ziyaretleri kapsamında Mesudiye Mahallesini ziyaret ederek Muhtar Bülent Işık’tan ve Grill Soğan Deposu işletme sahibi Hasan Doğan’dan yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler aldılar."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi