Cumhuriyet Kadınları Derneği Eskişehir Şubesi tarafından İsmet İnönü Caddesi’nde basın açıklaması yapıldı. LGBTİ’ye karşı TBMM’ni göreve davet eden Cumhuriyet Kadınları Derneği Eskişehir Şube Başkanı Meserret Doğan, “İnsanı ve toplumu korumak, devletimizin görevidir. Çocuklarımızı, aile kurumumuzu, milli devletimizi korumak için LGBT propagandasını ve örgütlenmesini yasaklayan yasalar çıkarılması zorunluluktur. Aziz Milletimiz adına Meclisi bu görevini yerine getirmeye davet ediyoruz” dedi.

“BİREYLERİ CİNSİYETSİZLEŞTİRİYOR”

LGBTİ’nin bireyleri cinsiyetsizleştirdiğini söyleyen Doğan, “Emperyalizmi tarihten silecek güç, milli devletlerdir. Bu nedenle emperyalist sistem, baş düşmanı milli devletleri güçsüzleştirmek ve ortadan kaldırmak amacıyla yalnız silahı değil, ekonomik, siyasi ve kültürel her yolu kullanmaktadır. LGBT de emperyalizmin, bireyleri cinsiyetlerine kadar kimliksizleştirmek, milli ve manevi değerlerinden soyutlamak ve nihayetinde aile kurumunu ve milli devleti yok etmek üzere kullandığı savaş aracıdır. LGBT, çürümüş Batı kültürünün geldiği dip noktasıdır” diye konuştu.

“LGBT’NİN GELECEĞE DÖNÜK BİR DAYATMA”

Doğan konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “LGBT ideolojisini bir toplumun erişkin fertlerine dayatamazsınız, fakat o toplumdaki işbirlikçilerinizle çocukları etki altına alabilir ve istismara açık hale getirebilirsiniz. Aynı cinsiyetten çocukların sevgili olarak öpüştüğü, iki erkek veya iki kadının ebeveyn olduğu, cinsiyetsiz figürlerin cirit attığı çocuk çizgi filmleri boşuna yapılmamaktadır. “Aileni ret et, istediğin cinsiyeti seç” gibi akıl almaz ifadelerin yer aldığı sözde çocuk kitapları boşuna okutulmamaktadır. LGBT güzellemesi yapan sanatçılar boşuna türememiştir. Bunlar ülkemizde de izleniyor ve satılıyor. İsveç’te 18 yaş altı cinsiyet değiştirme operasyonlarında yüzde 1500 artış olması LGBT yüzündendir. LGBT’nin öncelikli hedefi çocuk ve gençlerimizdir. LGBT’nin geleceğe dönük bir dayatma olduğunu iyi kavramalıyız.”
 

Kaynak: Meltem Karakaş