Böyle indirim yok: En çok satan arabanın fiyatı 250 bin lira düştü Böyle indirim yok: En çok satan arabanın fiyatı 250 bin lira düştü

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, EBB Adayı Ayşe Ünlüce esnaf, ticaret ve sanayici temsilcileri ile kahvaltıda buluştu. Buluşma sırasında Başkan Kurt, konuşma yaptı.

“Şeffaf, demokratik ve katılımcı bir belediyecilik yaparak herkese dokunmaya çalıştık”

Eskişehir’in özel bir yer olduğunu belirten Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Eskişehir'de bu özelliği sağlayan bizim birlikteliğimiz. Yıllardan bu yana vermiş olduğunuz desteklerle görev yapıyoruz. Şeffaf, demokratik ve katılımcı bir belediyecilik yaparak herkese dokunmaya çalıştık. Önümüzdeki süreçte de böyle olacak, bundan emin olun. Biz sizlere güveniyoruz. Sizlerle birlikte iş yapmaktan, sizlerle birlikte şehri yönetmekten gayet memnunuz. Bundan sonra da ortak akıl sürecini birlikte yürütüp, şehrimizi bir tık daha yukarıya götürelim. Çünkü sorunu bilenler o sorunun çözümünü de biliyor. 31 Mart'tan sonraki süreçte de sizlerle çalışmaktan büyük bir onur duyacağız” dedi.

Kaynak: Bülten