Program, Kur'an-ı Kerim tilaveti, dualar, ilahiler, şiirler ve öğrencilere belgelerin takdim edilmesiyle son buldu.

Kuran kurslarının yıl sonu kapanış programı, ilçedeki öğrencilerin dini eğitimlerini tamamlamaları ve başarılarını kutlamak için düzenlendi. Programa Mahmudiye Kaymakamı Semanur Kalkan'ın yanı sıra, ilçe protokolü, veliler ve kurs öğretmenleri de katıldı.

Programın açılışında Kur'an-ı Kerim tilaveti yapılarak dua edildi ve ardından öğrenciler tarafından ilahiler ve şiirler seslendirildi. Öğrenciler, yıl boyunca öğrendikleri bilgileri sergileyerek katılımcılara gösterdiler.

Mahmudiye Kaymakamı Semanur Kalkan, yaptığı konuşmada, çocukların din eğitimine verilen önemin altını çizerek, öğrencilere teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi. Ayrıca, kurs yöneticilerine ve öğretmenlere emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Yapılan açıklamada, "Sayın Kaymakamımız Semanur Kalkan, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 4-6 Yaş ve 7-10 Yaş Kuran Kursları Yıl Sonu Kapanış Programı’na katıldı. Program Kur'an-ı Kerim tilaveti, dualar, ilahiler, şiirler ve öğrencilere belgelerin takdim edilmesiyle son buldu." denildi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi