Show TV'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde yaşanan yaprak dökümleri izleyicleri üzmüş ve yeni sezon için meraklandırmıştı. Diziden ayrılan isimlerin, neden diziye veda ettiği ve diziye yeni sezonda devam etmeyecekleri belli oldu.

Sdf Kızılcık Şerbeti (5)-1Kızılcık Şerbeti'nin sezon finali öncesinde diziye 4 ismin net olarak veda edeceği duyurulmuştu. Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Serkan Tınmaz, Selin Türkmen diziye veda eden isimler arasında yer alıyordu.

Sdf Kızılcık Şerbeti (13)Kızılcık Şerbeti'nin Sönmez'i Aliye Uzunatağan'ın ise diziye veda edip etmeyeceği netlik kazanmamışken, diziden çıkan oyuncuların hangi sebeple diziye veda ettiği belli oldu.

"YORULDUM" DEDİ

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kızılcık Şerbeti'nin Çimen'i Selin Türkmen, okul hayatına devam etmek istediği için diziye veda edecek.

Sdf Kızılcık Şerbeti (4)-2Umut karakterine hayat veren Serkan Tınmaz ise dizide rolünün bitmesi sebebiyle diziden ayrılıyor. 

Sdf Kızılcık Şerbeti Ayrılık Haberi (1)Kulislere sızan bilgilere göre; Yiğit Kirazcı'nın sunduğu talepler yapım şirketi tarafından karşılanamayınca, yeni sezonda Rüzgar rolünü de göremeyeceğiz.

Sdf Kızılcık Şerbeti Ayrılık Haberi (2)En çok merak edilen, Kızılcık Şerbet'inin Alev'i ise çok yorulduğunu belirterek, kendi isteğiyle Kızılcık Şerbeti'ne veda etti. 

Sdf Kızılcık Şerbeti (2)-2

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi