Show TV'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti dün yayınlanan sezon finaliyle gündeme damgasını vurdu. Bol kaos içeren, oyunculukların oldukça başarılı olduğu sezon finalinde yaşananlar izleyicileri meraklı gözlerle ekranlara kilitledi. 

Her sahnesiyle olan olay sezon finalinde, hiç beklenmeyen olay ise, Giray'ın Doğa'yı kandırıyor olması oldu. İzleyici "Doğa'nın yüzü gülecek, çok yakışıyorlar" derken, Giray'ın gerçek yüzü izleyicilerde şok etkisi yarattı. 

Sezon finaliyle sosyal medyaya damgasını vurup, gündeme oturan Kızılcık Şerbeti'nde Giray'ın evinde olan gizemli kadının kim olduğu ortaya çıktı. 

GİZEMLİ KADININ KİM OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Giray ve Doğa'nın romanntik akşam yemekleri gülen yüzlerle izlenirken, Doğa'nın evden gitmesinden sonra o gülen yüz ifadesi yerini şaşkınlığa bıraktı. Koltuğa oturmuş ve elinde kadehi olan gizemli kadın Giray’a “Gitti mi Doğa?” diye sordu. Giray ise “Yaptığın yemekleri çok beğendi” cevabını verdi. “Elim lezzetlidir” diyen gizemli kadın, ardından “Sence inanmış mıdır?” diye sordu.

Yaşanan bu diyalog şaşkınlık yaratırken, bu gizemli kadının kim olduğu gündeme bomba gibi düştü.

FATİH'İN ARKADAŞI ÇIKTI

Kadın Fatih'in arkadaşı çıktı. Fatih, Doğa ile evliyken, Fatih evli arkadaşı İlhan'ın sevgilisi Melike'nin evine gitmişti. İzleyiciler bu gizemli kadının Melike olduğunu öne  sürdüler. 

Kizilcik Şerbeti̇1

Yer alan başka bir iddia ise gizemli kadının Defne Samyeli olduğu oldu. İzleyiciler kadının sesini Defne Samyeli'ne benzettiler. 

 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi