Show TV'nin sevilen, başrollerini Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Müjde Uzman,Sibel Taşcıoğlu'nun paylaştığı Kızılcık Şerbeti'nin 66. bölümünün sezon finali fragmanı yayınlandı. Sezon finalinde yaşanacak olaylar izleyicide şok etkisi yarattı. Fragman diziye veda edecek kişiler için mesaj verdi mi? İşte detaylar...

Kızılcık Şerbeti her bölümüyle Cuma akşamı seyircisinde büyük bir heyecan yaratmaya devam ediyor. 66. bölüm 2.sezon finali fragmanı da o heyecanı şimdiden yarattı. İzleyici merakla Cuma akşamını bekliyor. Kızılcık Şerberti 66. bölüm sezon finalinde neler olacak? 

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA'DAN KIZILCIK ŞERBETİ YORUMU 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kızılcık Şerbeti'nde yayınlanan onaylı randevu sistemi bilgilendirmesine dair olan sahneyi sosyal medya hesabında paylaşarak, teşekkürlerini iletti. 

65. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Görkem'in Nilay'a attığı iftira üzerine Nilay'a inanan tek kişi Pembe oldu. Nilay'ın böyle bir şey yapmayacağına emin olan Pembe, Nursemaya da bunun hakkında uyarı da bulundu. Nilay ve Görkem olayı Mustafa ve Fatih'in arasını açarken, Fatih'in Doğayı sevmesine rağmen Görkem'i savunması, Ömer'i kızdırmaya devam ediyor. 

Alev ve Abdullah cephesinde ise Alev kendini hasta hissedince Abdullah Alev'i, Ünal hastanesine götürüyor, o sırada Ünal hastanesinde bulunan Pembe, Abdullahın arabasını farkedince Nursema'ya bildiriyor. Ve Nursema bir şeyleri anlamaya başlıyor.

Nilay'ın tesadüfen Görkem ve Ömer ilişkisine ait bir fotoğrafı görmesiyle, Nilay bunu Pembe'ye iletiyor. Şok içinde kalan Pembe ne yapacak?

66. BÖLÜM SEZON FİNALİ FRAGMANI

Nilay'ın Pembe'ye gösterdiği fotoğraf üzerine Pembe, Ömer'e cephe alıyor. Herkesin bir arada bulunduğu bir ortamda Nilay, Görkem ve Ömer ilişkisini ortalığa seriyor? İzleyici sezon finalini büyük bir heyecanla bekliyor?

Final fragmanından sonra izleyiciden bir yorum geldi. Sezon finaliyle birlikte  Rüzgar karakterinin ayrılığı kesinleşmişken, Nursema ile aralarının düzelmiş olması; "Acaba sezon finali sonrası Nursema'da mı dizide olmayacak?" sorularını da beraberinde getirdi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi