Seneler önce televizyon ekranlarında yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşan "Kısmetse Olur", geçtiğimiz senede YouTube üzerinden tekrar yayınlanmaya başlamıştı. 

"Kısmetse Olur: Aşkın Gücü" adıyla tekrar yayınlanmaya başlayan program yeni formatıyla da oldukça ilgi görmüş ve milyonları aşan izlenmelere ulaşmıştı. Her bölümünde farklı bir kaos'a yer veren yarışmanın sevilen yarışmacılarından Eslem Sena Nur arkadaşlarıyla gittiği mekanda feci bir saldırıya uğradı. 

KESİCİ ALETLE SALDIRIP, MERDİVENDEN ATTILAR

Fenomen yarışmacı Eslem Sena Nur'un arkadaşı sosyal medya hesabında "3 kız Eslem'e saldırdı ortada hiçbir şey yokken. Dikiş atıldı alnına, her yeri kan revan içinde. Merdivenden aşağı ittiler" dedi.

ESLEM SENA NUR ANLATTI

Saldırıyta uğrayan Eslem Sena Nur sosyal medya hesabında darp edilmiş haliyle bir video yayınladı. Eslem Sena Nur "Kız arkadaşımla beraber mekandaydık. Eve dönmek için taksi çağırdık onu beklerden de lavaboya gittim. Benim arkamdan da 3 tane kız girdi. Kumpas olduğunu düşünüyorum. Lavaboda üstüm müsait değilken kapıyı iteklemeye çalıştılar. Çıktığımda da benimle münakaşaya girdiler. Nedense... Dayak yiyeceğimizi anladım çünkü bir tane kızın elinde çakı vardı. Orada bana saldırmaya kalktılar ben kaçmaya çalıştım. Beni orada biraz patakladılar. 2 tane kız beni yatırım mahvettiler. Kafama da çakı soktular. Daha sonra beni merdivenden attılar. Kafamda 12 dikiş var. Her şerde bir hayır vardır diyelim. Şu an karakoldayım. İfadesi alınıyor arkadaşın. Ne gerek vardı bunlara" diyerek yaşadıklarına isyan etti. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi