Netflix'in sevilen büyük ilgi gören dizilerinden birisi olan Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin ilk sezonu izleyiciler tarafından büyük ilgi görmüştü. İlk sezon sonrası direkt ikinci sezon onayı çıkan Kimler Geldi Kimler Geçti'den büyük müjdeli haber geldi. 

2. SEZON ÇEKİMLERİ BAŞLAMIŞTI

Başrollerini Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Boran Kuzum ve Hakan Kurtaş gibi ünlü isimlerin paylaştığı "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisinin 2. sezon çekimleri başladı. İzleyiciden büyük ilgi gören dizi ikinci sezonuyla tekrar izleyici karşına çıkmaya hazırlanıyor. İkinci sezonda diziye Cansel Elçin'in de dahil olacağı öğrenilmişti. 

Sdf Kimler Geldi Kimler Geçti

BÜYÜK MÜJDE GELDİ

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; İkinci sezon çekimleri devam eden Kimler Geldi Kimler Geçti'de ikinci sezonun ardından, üçüncü sezon çekimlerine başlanacak. Dizinin üçüncü sezonu da izleyici ile buluşacak. 

Sdf Kimler Geldi Kimler Geçti (1)-1

BU KEZ SAÇLARINI KESTİ

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinde izleyici ile kısa saç modeliyle buluşan Serenay Sarıkaya'nın saçları oldukça dikkat çekmişti. Ünlü oyuncunun aslında saçlarını kestirmediği sadece topladığı ortaya çıkmıştı. Serenay Sarıkaya ikinci sezon için saçlarını gerçekten kesti. Ünlü oyuncu yeni sezonda kısa saç modeliyle izleyici ile buluşacak. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi