Fabrikayı gezen Ünlüce,  işçi ve emekçilere kolaylıklar diledi. 31 Mart Yerel Seçimlerinde işçi ve emekçilerden destek istedi. 


31 Mart Yerel Seçimleri öncesi fabrika ziyaretlerini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Eskişehir Büyükşehir Belediye (EBB) Başkan Adayı Ayşe Ünlüce son olarak Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Savronik Elektronik San. Tic. A.Ş’yi ziyaret etti.  Genel Müdür Ömürhan Akdemir, Genel Müdür Yardımcısı Sercan Sadık Erdem ve Aslı Öztürk Akdemir ile bir araya gelen Başkan Kurt ve Ünlüce, ardından da fabrikayı gezdi. Sanronik emekçilerine işlerinde kolaylıklar dileyen İkili, yaptıkları işlerle ilgili bilgi alarak, onlarla sohbet etti. 

SAVRONİK FABRİKAMIZ YAPTIĞI ÇALIŞMALARLA HEM ŞEHRİMİZİN GURURU OLUYOR
CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ayşe Ünlüce, “Raylı ulaşım sistemleri ve akıllı ulaşım sistemleri günümüz dünyasında çok önemli bir paya sahip. Savronik fabrikamız yaptığı çalışmalarla hem şehrimizin hem de ülkemizin gururu oluyor. Yaratıcılıkla birlikte ileri teknolojiyle büyük başarı gösteriyor. Kentimize değer katan fabrikalarımızı görmek son derece mutluluk veriyor” dedi. 

Kaynak: Bülten