Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun kardeşi, modacı Kemal Doğulu, yayınlandığı dönemde  "İşte Benim Stilim" yarışmasının jürisi olarak oldukça ilgili görüyordu. Yarışmanın bitmesiyle birlikte modacı Kemal Doğulu, ilişki haberleri ile gündeme gelirken, bu kez tehdit ve hakaret iddiasıyla gündemde. 

Ünlü modacı, eski menajerini tehdir ettiği ve hakaret ettiği iddiasıyla suçlanıyordu. Kemal Doğulu bugün bu iddialar üzerine hakim karşına çıktı. İddianame'de Kemal Doğulu'nun eski menajerine sosyal medyada üzerinden " Seni öldüreceğim, seni sokağa atacağım" gibi ifadelerle tehdit ettiği belirtildi. 

KEMAL DOĞULU SUÇLAMALARI KABUL ETTİ

Kemal Doğulu, eski menajerini tehdit ettiğini kabul etti. Doğulu açıklmasında; "Onun yüzünden dükkanımı tefeciler basmıştı. Tefeciler kafama silah dayadılar. Bir anlık sinirle söz konusu cümleleri yazdım" dedi.

Ünlü modacı daha önce hiç adliye yüzü görmediğinin de altını çizerek açıklama yapmaya devam etti. 

"TEFECİLER KAFAMA SİLAH DAYADILAR"

Eski menajeri yüzünden tefecilerin kafasına silah dayadığını iddia eden Doğulu "Söz konusu paylaşımı yapan benim. Benim bir dönem menajerliğimi yapan şahıs beni dolandırmıştır. Kendisinin benim dışımda sponsorumu ve güzellik yarışmasındaki arkadaşlarımı dolandırdığını duydum. Ben de dolandırıldığım ve sektörde çalışmaya devam ettiğim için, bana karşı bu eylemleri nedeniyle sinirlendim. Onun yüzünden dükkanımı tefeciler basmıştı, tefeciler kafama silah dayadılar. Dükkanın içinde rezillik çıkmasın, olay dükkanımda olduğundan duyulmasın ve uzamasın diye şikayetçi olmadım ancak bu olaylar nedeniyle sinirlendim ve bir anlık sinirle bu sözleri yazdım. Fotoğrafını sosyal medyaya koymakla tehdit ettim ve koydum da. Suçlamayı kabul ediyorum. Yazdığım sözler için pişmanım. Kendisi şikayetinden vazgeçerse ben de dolandırıcılık suçundan şikayetçi olmam çünkü bu olaylar nedeniyle mağdurum" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi