Eskişehirliler dikkat! Bayram öncesi aracına bunu yaptırmayan pişman olacak Eskişehirliler dikkat! Bayram öncesi aracına bunu yaptırmayan pişman olacak

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından tekrardan Odunpazarı Belediye Başkanı seçilen Kazım Kurt, açıklamada bulundu.

''Odunpazarı’nı birlikte yönetmeye devam edeceğiz''

Başkan Kurt, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; ''Odunpazarı Belediyesi’ne 3’üncü kez belediye başkanı seçilmenin onurunu ve gururunu yaşıyorum. Sizlerin büyük desteklerinizi ve güveninizi bir kez daha hissetmek beni derinden mutlu etti. 
Dostlar, 
Bizim aklımız, fikrimiz; işimiz gücümüz Odunpazarı. “Odunpazarı Birlikte Güzel” diyerek çıktığımız bu yolda, yolumuza katılımcı belediyecilik anlayışımızı büyüterek ve geliştirerek devam edeceğiz. 
Gerçekleştireceğimiz yeni projelerimizle Odunpazarı’nı daha yaşanabilir, daha güzel bir kent haline getirmek için verdiğimiz çaba ve kararlılığımızı sürdüreceğiz. Her zaman olduğu gibi, şeffaf, sosyal ve halkçı bir yönetim anlayışıyla hizmet etmeye devam edeceğiz.
Bizlere güvenen, gelecek aydınlık günlere inancımıza ortak olan tüm hemşehrilerime, 
Gönülden çalışan kıymetli yol arkadaşlarımıza, 
Diğer partilerden destek veren tüm gönüllülere,
Kapı kapı dolaşarak kentimizin güzel insanlarına selamlarımızı ileten değerli parti örgütümüze sonsuz teşekkürler.
Bundan sonra da Ata’mızın yolunda, Cumhuriyet aşkıyla “Odunpazarı için hep birlikte daha ileriye” diyerek; kentimizin geleceğini şekillendiren bir belediyecilik anlayışıyla, Odunpazarı’nı birlikte yönetmeye devam edeceğiz.''

Kaynak: Bülten