Zafer Adayı Oğuz Beki’den Hacı Bektaş Veli Derneği’ne ziyaret Zafer Adayı Oğuz Beki’den Hacı Bektaş Veli Derneği’ne ziyaret

75. Yıl Mahallesi sakinlerine ilgileri ve sıcak ev sahipliği için teşekkür eden Başkan Kurt, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi. Mahalleli ile fikir alışverişinde bulunan Başkan Kurt, mahalle sakinlerine Odunpazarı Belediyesi’nin 75. Yıl Mahallesi’nde gerçekleştirdiği çalışmaları anlattı. Yerel seçimlerde 75. Yıl Mahallesi sakinlerinden destek isteyen Başkan Kurt, “Büyükşehir Belediyesi’nde Ayşe Ünlüce, Odunpazarı’nda ben Kazım Kurt’a, Tepebaşı’nda da Ahmet Ataç’a destek vermenizi istiyoruz. 75. Yıl Mahallesi’nin yaşadığı sorunları biliyoruz. Bundan sonraki süreçte Ayşe Ünlüce ile birlikte yaşadığınız sorunları daha hızlı çözeceğiz. Ben buna inanıyorum” dedi. Yerel seçimlerin önemine dikkat çeken Başkan Kurt,  31 Mart’ta gerçekleşecek seçimlerin Türkiye’nin ve Eskişehir’in geleceği için çok önemli olduğunu ifade etti. Başkan Kurt, “Merkezi hükümetin yanlış politikalarına dur demek, yanlış yapıyorsunuz demek için yerel seçimler çok önemli” dedi. Yeni dönemde 75. Yıl Mahallesi’nde gerçekleştirecekleri çalışmalara da değinen Başkan Kurt, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ile birlikte 75. Yıl Mahallesi’ne Otomobil Sporları Pisti yapacaklarını anlattı. Otomobil Sporları Pistinin Avrupai şartlara sahip olacağına dikkat çeken Başkan Kurt, bu pistin 75. Yıl Mahallesi’ni ve Odunpazarı’nı daha da geliştireceğinin altını çizdi. 

Başkan Kurt’un gerçekleştirdiği ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren 75. Yıl Mahallesi sakinleri, Odunpazarı’nda ve 75. Yıl Mahallesi’nde hayata geçirdiği çalışmalar için Başkan Kurt’a teşekkür etti. 

 
 

Kaynak: Bülten