Bu fiyata satış rekoru kırdı: İşte Türkiye'de satılan en ucuz araç Bu fiyata satış rekoru kırdı: İşte Türkiye'de satılan en ucuz araç

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, bir kahve toplantısı için 71 Evler Mahallesi’ne gitti. Kahve toplantısı adeta küçük bir miting havasında gerçekleşirken, 71 Evler sakinleri Başkan Kurt’a büyük ilgi gösterdi. Meşalelerle karşılanan Başkan Kurt, kahve toplantısına katılan herkesle tek tek tokalaştı. Sıcak karşılamaları ve ilgileri için 71 Evler Mahallesi sakinlerine teşekkür eden Başkan Kurt, 71 Mahallesi sakinlerinin taleplerini dinledi. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kurt, 71 Evler Mahallesi’nde gerçekleştirdiği çalışmaları anlattı. Odunpazarı’nda gerçekleştirdikleri çalışmalara da değinen Başkan Kurt, gelecek dönemde 71 Evler’de gerçekleştirmeyi planladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

ODUNPAZARI’NDA HALKÇI BELEDİYECİLİĞİN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ SERGİLİYORUZ

Şehir Hastanesi’nin bulunduğu bölgenin imara açıldığını ifade eden Başkan Kurt, kısa sürede 71 Evler Mahallesi’nin daha da gelişeceğini dile getirdi. 71 Evler Mahallesi’nde bulunan Aqua Parkın kira sözleşmesi sona erdiğinde yeniden kiraya vermeyeceklerini belirten Başkan Kurt, “Aqua Parkı belediye olarak biz işleteceğiz. Böylece 71 Evler ve Emek Mahallesi’ndeki gençlerimizin, çocuklarımızın kullanımına açacağız. Örneğin Odunpazarı’na 9 halı saha ve spor kompleksi kazandırdık. Gençlerimiz, çocuklarımız da bu alanlardan ücretsiz faydalanıyor. Halkçı belediyecilik böyle yapılır. Biz de Odunpazarı’nda en güzel örneklerini sergiliyoruz” dedi.

31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerin öneminde de değinen Başkan Kurt, “71 Evler Mahallesi ve bölge halkından Büyükşehir Belediyesi’nde Ayşe Ünlüce’ye, Odunpazarı Belediyesi’nde ben Kazım Kurt’a ve Tepebaşı Belediyesi’nde de Ahmet Ataç’a destek vermesini istiyoruz. Biz Odunpazarı’nda hemşehrilerimizle birlikte çalışmaya devam edeceğiz.  Bu nedenle de Odunpazarı için hep birlikte daha ileriye, diyoruz.” diye konuştu.

Başkan Kurt’a ziyareti için teşekkür eden 71 Evler Mahallesi Sakinleri ise, Odunpazarı Belediyesi’nin mahallede gerçekleştirdiği çalışmalardan memnuniyetini dile getirdi.

Kaynak: Bülten