Kirada oturanları korkutan gelişme: Ev sahipleri bu dev zam için hazırlanıyor Kirada oturanları korkutan gelişme: Ev sahipleri bu dev zam için hazırlanıyor

Kalkan’a ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çelebioğlu eşlik etti. Okul müdürü Süreyya Dokuzağaç ile bir araya gelen Kalkan, okulda yürütüle çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Kalkan, ziyaretin amacının, okuldaki eğitim-öğretim faaliyetlerini yerinde görmek ve okul yönetimi ile bir araya gelerek eğitimdeki gelişmeleri değerlendirmek olduğunu dile getirdi. Kaymakam Kalkan, okul yönetimi ve öğretmenlerle yapılan görüşmelerde, okuldaki eğitim kalitesini artırmak ve öğrencilerin daha iyi eğitim almasını sağlamak için yapılması gerekenleri ele aldı.

“OKULDA YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI”

Mahmudiye Kaymakamlığı’nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda,” Sayın Kaymakamımız Semanur Kalkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çelebioğlu ile birlikte Şehit Nadir Şimşek Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek Okul Müdürü Süreyya Dokuzağaç’tan yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi