Devlet Bahçeli: "Büyükerşen keşke temiz mazisiyle anılsaydı" Devlet Bahçeli: "Büyükerşen keşke temiz mazisiyle anılsaydı"

Merkezdeki çeşitli mahallerde düzenlenen toplantılara katılan Karakaş, önceki gün Gündüzler Mahallesine davet edildi.

Mahalledeki vatandaşların düzenlediği kahve toplantısına katılan Kasım Karakaş, bölgede yaşanan sıkıntı ve sorunları yerinde dinledi.

Aynı zamanda Türkiye’nin Sesi Altın Çağ Partisi İl Başkanı olan Karakaş, yerel seçimlere bağımsız aday olarak katıldıklarını hatırlatarak seçime kadar çalmadık kapı gitmedik mahalle bırakmayacaklarını söyledi.

Her gittiği yerde halkın sorunlarına ortak olduklarını da ifade eden Karakaş “Son olarak geldiğimiz Gündüzler Mahallesinin ortak sorunu olan yol için mutlaka bir çalışma başlatılmalıdır. Eskişehir’i Gündüzlere bağlayan yolun adeta köstebek yuvasından farkı yok. İlgisizlikten bakımsızlıktan karayolunda acilen gerekli düzenleme yapılmalıdır” dedi. Karakaş, yaşanan sorun ve sıkıntıları Eskişehir’deki ilgili makamlara ileteceklerini de sözlerine ekledi. Mahalle sakinleri ziyaretinden dolayı Kasım Karakaş’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi