Gram altın kaç lira olacak: İslam Memiş kazandıracak tarihi açıkladı Gram altın kaç lira olacak: İslam Memiş kazandıracak tarihi açıkladı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Muhtarlıklar Şube Müdürlüğü aracılığı ile kentte görev yapan muhtarlarla yakın çalışmaları devam ediyor.

   Bu kapsamda Gündoğdu, Sütlüce, Yıldıztepe, Cunudiye, Ihlamurkent, Hacı Ali Bey, Bahçelievler, Batıkent, Yenibağlar, Vişnelik, Mustafa Kemal Paşa ve Mahmudiye Fahriye mahallesi muhtarının da aralarında bulunduğu kadın muhtarlar bir dizi teknik gezi yaptılar.

MİDAS İPEK EVİ’NE ZİYARET (1)

   Kadın muhtarlar ilk olarak geçtiğimiz günlerde ikincisi açılan ve Tarihi Odunpazarı Bölgesi’nde bulunan Midas İpek Evi’ni ziyaret ettiler. Burada ipek ve dokuma aşamaları başta olmak üzere yapılan çalışmaları yerinde gören muhtarlar, Turistik El Sanatları Atölyelerinde kursiyerlerin ortaya çıkardığı eserleri de dikkatle incelediler. Daha sonra Eskişehir Hamam Müzesi’ni de ziyaret eden muhtarlar teknik geziyi tamamladılar.

  Yapılan çalışmaları çok beğendiklerini ifade eden kadın muhtarlar, düzenlenen teknik gezi nedeniyle Başkan Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ettiler.

Kaynak: Bülten