Kanserden kaybettiği annesine söz vermişti! Eskişehirli Kaan LGS'den 500 tam puan aldı Kanserden kaybettiği annesine söz vermişti! Eskişehirli Kaan LGS'den 500 tam puan aldı

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, 31 Mart yerel seçimlerinde Şirintepe Mahalle Muhtarı seçilen Ali Tıkız'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Şirintepe Mahalle Muhtarı Ali Tıkız'ın yanı sıra mahallenin azaları ve Uludere Mahalle Muhtarı Mesut Kırcı da katıldı.

Ziyaret sırasında gerçekleşen sohbetlerde, Büyükşehir Belediyesi'nin muhtarlara yönelik gösterdiği duyarlılık ve desteğin memnuniyetle karşılandığı vurgulandı. Milletvekili Süllü, muhtarlarla gerçekleştirdikleri görüşmede, mahalledeki güncel konuları ve ihtiyaçları ele aldıklarını belirtti.

Özellikle Şirintepe Mahallesi'nde yaşayan Suriyeli ve Afgan mültecilerle ilgili sorunları da masaya yatırdıklarını ifade eden Süllü, bu konuda çözüm önerileri üzerine görüş alışverişinde bulunduklarını dile getirdi. Milletvekili Süllü, mültecilerin entegrasyon süreçlerinin ve yaşadıkları zorlukların hafifletilmesi için mahalle yönetimleriyle iş birliği içinde olacaklarını ve gereken destekleri sağlayacaklarını söyledi.

Ali Tıkız ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, milletvekili ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Mahalle sorunlarının çözümü konusunda yapılan destek ve iş birliğinden dolayı memnuniyetini ifade eden Tıkız, gelecek dönemde mahalle için planladıkları projeler hakkında bilgi verdi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi