Ehliyet alma şartında flaş değişim: Eskiden alanlar yok artık diyecek Ehliyet alma şartında flaş değişim: Eskiden alanlar yok artık diyecek

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Tepebaşı İlçe Başkanı olarak seçilen Tevfik Yıldırım'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Süllü'nün nazik ziyareti, partinin ilçe başkanlığı görevine yeni seçilen Yıldırım'a destek ve başarı dileklerini iletmek amacıyla gerçekleşti.

"TEŞEKKÜR EDERİZ"

CHP Tepebaşı İlçe Başkanlığı ziyaretle ilgili şu açıklamada bulundu;

" Değerli milletvekilimiz Jale Nur Süllü, Tepebaşı İlçe Başkanı olarak göreve seçilen Tevfik Yıldırım'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Milletvekilimiz Jale Nur Süllü'ye nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz." 

"BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ"

Jale Nur Süllü ise ziyaret hakkında; " Göreve yeni gelen Tepebaşı İlçe Başkanımız Tevfik Yıldırım'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Tepebaşı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Tepebaşı ilçemize ilişkin projeleri hakkında sohbet ettiğimiz yeni İlçe Başkanımız Tevfik Yıldırım, Yönetim Kurulu ile yeni seçilen İlçe Kadın Kolları Başkanımız Nilay Mert Başlı ve yönetimine görevinde başarılar diliyorum. Cumhuriyet Halk Partililer olarak ülkemizi güzel yarınlara taşımak için birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz."

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz yıl aralık ayında dönemin Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç’ın belediye başkan aday adayı olmak için istifa etmesi sonrası göreve gelen Elif Zümrüt Çerçi yaklaşık yedi aydır sürdürdüğü ilçe başkanlığı görevinden istifa etmişti.

İstifa sonrası toplanan CHP Tepebaşı İlçe Yönetimi yeni başkanını seçmişti. CHP Tepebaşı’nın yeni İlçe Başkanı CHP Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi avukat Tevfik Yıldırım olmuştu.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi