Meteoroloji yeni hafta için uyardı: Eskişehir'e yüksek sıcaklık uyarısı Meteoroloji yeni hafta için uyardı: Eskişehir'e yüksek sıcaklık uyarısı

İki adayın yarıştığı seçimde, Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Nilay Mert Başlı ve yönetimini tebrik eden Süllü, geçmiş dönemde büyük bir özveriyle çalışan Sevgili Filiz Şide ve yönetimine tüm emekleri için teşekkür etti.

Süllü, kadın kolları başkanlığına seçilen yeni isimle birlikte Tepebaşı ilçesinde kadınların sesini daha güçlü bir şekilde duyuracaklarına inandığını ifade etti. Aynı zamanda, geçmiş dönemde hizmet veren yönetimin emeklerine olan minnettarlığını dile getirerek, kadınların siyasetteki rolünün önemine vurgu yaptı.

Süllü seçim hakkında; "Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Kongremize katılarak oyumuzu kullandık.  İki adayla gerçekleştirilen seçimde Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Nilay Mert Başlı ve yönetimini kutluyor; geçmiş dönem büyük bir özveriyle çalışan Sevgili Filiz Şide ve yönetimine tüm emekleri için teşekkür ediyorum" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi