Porsuk Çayı'na ilgi büyük: Yerli turistler fotoğraf kuyruğu oluşturdu Porsuk Çayı'na ilgi büyük: Yerli turistler fotoğraf kuyruğu oluşturdu

CHP Eskişehir İl Örgütü tarafından haftalık pazar toplantısı düzenledi. Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya CHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, CHP Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü, İbrahim Arslan, CHP Eskişehir İl Başkanı Talat Yalaz ve partililer katıldı.

CHP Eskişehir Milltevekili Jale Nur Süllü toplantı hakkında,"31 Mart yerel seçimleri sonrası İl Başkanlığımızın ilk pazar toplantısını Grup Başkanvekilimiz Gökhan Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanımız Ayşe Ünlüce, Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım Kurt, Milletvekilimiz İbrahim Arslan ve partililerimiz ile gerçekleştirdik. Grup Başkanvekilimiz Gökhan Günaydın'a katılımları ve destekleri için çok teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürümüz de salonu dolduran, seçim başarımızda en büyük paya sahip partili yol arkadaşlarımıza." ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi