Emekliye son dakika:  Bu kişilerin daha çok para alacağı açıklandı Emekliye son dakika: Bu kişilerin daha çok para alacağı açıklandı

ESKİŞEHİR'DE İTFAİYECİ ALIMI

İtfaiyecilik, toplumun güvenliği için kritik öneme sahip bir meslek. Bu kapsamda, Eskişehir ve Tekirdağ illerinde itfaiyeci pozisyonları için açık pozisyonlar bulunuyor.

Sdf Itfaiye

Eskişehir Merkez'de 2 açık pozisyon, Çerkezköy'de ise 1 açık pozisyon mevcut. Adaylar, sisteme üye girişi yaparak işyeri adı ve detaylı bilgilere ulaşabilirler. İlgilenen adayların başvurularını 9 ve 10 Nisan 2024 tarihlerine kadar tamamlamaları gerekiyor.

BEDEN İŞÇİSİ ALIMLARI

Beden işçisi alımı da pek çok ilde gerçekleştirilmekte. İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, Antalya, Konya ve Ankara gibi büyükşehirler başta olmak üzere toplamda onlarca açık pozisyon bulunmaktadır.

Beden işçisi (Genel) kategorisindeki bu alımlar, 1 Nisan 2024 tarihinde duyurulmuş olup, adayların ilanlara başvurularını bu tarihten itibaren yapmaları bekleniyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

Adaylar, ilgilendikleri pozisyonlar için detaylı bilgilere ve başvuru koşullarına erişebilmek için ilgili belediyelerin resmi web sitelerini veya istihdam portallarını ziyaret edebilirler. Açık pozisyonlar ve başvuru şartları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenlerin sistem üzerinden üye girişi yapmaları gerekiyor.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi