CHP lideri Özel Kılıçdaroğlu'yla telefonda görüştü CHP lideri Özel Kılıçdaroğlu'yla telefonda görüştü

KalDer Eskişehir Şubesi, iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirerek 22. Eskişehir Kalite Şöleni'ni düzenlemeye hazırlanıyor.  Etkinlik, 8 Kasım 2023 tarihinde Ramada Plaza Otel’de gerçekleşecek. Bu yılki şölenin teması "Farkında Mısın?" olarak belirlendi. Etkinlik, iş dünyasının gelecekteki yönünü ve sürdürülebilirlik konularını ele alacak özel oturumlar, paneller ve konuşmalar içerecek.

Açılış konuşmaları, KalDer Eskişehir Şubesi YK Başkanı Burak Erdinç, KalDer YK Başkanı Yılmaz Bayraktar ve Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç tarafından yapılacak. Ardından "Gelecek nasıl şekillenecek? Farkında mısın?" başlıklı özel oturum, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli'nin moderatörlüğünde gerçekleşecek. Konuşmacılar arasında RotaHane Kurucusu Pervin Ersoy ve İdea Kurucu CEO’su Şila Gök yer alacak.

Öğle arasının ardından "Dünya nereye gidiyor? Farkında mısın?" başlıklı oturumda, Vaillant Group TDDF Kalite Güvence Müdürü Umutcan Ünlü moderatörlük yapacak ve BSH Global Ortak Servisler Başkanı ve Ar-Ge Sürdürülebilirlik Lideri Müge Kurtoğlu konuşma yapacak.

Etkinlikte ayrıca, "Ne yapabiliriz? Farkında mısın?" başlıklı oturumda Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Suat Yalnızoğlu moderatörlük yapacak ve Teka Eurasia Bölgesel CEO’su Aydın Kuzaltı ile GTAlliance Kurucu Ortak, Sürdürülebilirlik ve Araştırma Danışmanı Ali Gizer konuşmacı olarak katılacak.

Kapanış özel oturumu "Yaşam Biçimi olarak Kalite" başlığıyla gerçekleşecek ve Film Yapımcısı ve Senarist Birol Güven tarafından yönlendirilecek.

Etkinlik saat 17:00'de "Kapanış Konuşması ve Plaket Töreni" ile sona erecek.

Eskişehir Kalite Şöleni, iş dünyasının liderleri, akademisyenler ve uzmanlar için bir buluşma noktası olacak ve geleceğin sürdürülebilirlik ve kalite vizyonunu şekillendirmek için önemli bir platform sunacak.

22. Kalite Şöleni Davetiye (1)

Kaynak: Bülten