Doktorlar uyardı: Kirazı aman ha böyle yemeyin Doktorlar uyardı: Kirazı aman ha böyle yemeyin

İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çeşitli iyileştirme ve bakım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. İnönü Belediyesi tarafından yapılan yenilikler ve bakım onarımlarının detayları şöyle:

Anıtpark, İsmet İnönü heykeli çevresinde yapılan bakım onarım çalışmalarıyla yenilendi. Heykelin çevresine metal çit çekilerek hem estetik bir düzenleme sağlandı hem de alanın güvenliği artırıldı. 

İsmetpaşa Mahallesi'nde Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan parkların korkulukları boyandı. Parkların bakımı düzenli olarak yapılarak, mahalle sakinlerinin dinlenme ve spor yapma alanları daha kullanışlı hale getirildi.

Çınarlı Park'ta bulunan süs havuzu temizlendi ve bakımı yapıldı. Havuzun çevresindeki düzenleme çalışmalarıyla parkın görsel çekiciliği artırıldı.

İsmetpaşa Camii avlusuna çiçeklendirme çalışmaları gerçekleştirildi. 

İlçe genelinde bulunan metal billboardların meydanlardan sökülmesiyle şehir estetiği ve düzeni sağlandı.  

Ayrıca, cadde ve sokak temizliği düzenli olarak yapılarak, ilçenin genel temizlik ve hijyen standartları yükseltildi. Greyderle tarla yollarında yapılan tesviye ve iyileştirme çalışmalarıyla da tarım ve ulaşım yollarının kalitesi artırıldı.

İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı çalışmalar hakkında şu ifadeleri kullandı; " Belediyemiz tarafından ilçemizde; Anıtpark’ta İsmet İnönü heykeli bakım onarımı ve park etrafına metal çit, İsmetpaşa Mahallemiz Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan parkların korkuluklarının boyanması, Çınarlı Parkta bulunan süs havuzunun temizliği, İsmetpaşa Camii avlusu çiçeklendirme ve meydandaki metal billboardların sökülmesi, cadde ve sokak temizliği ile greyderle tarla yollarında tesviye ve iyileştirme çalışmaları yapıldı.  İlçemizi güzelleştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz."

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi