Eskişehir'de acı haber! 13 yaşındaki küçük Mert kurtarılamadı Eskişehir'de acı haber! 13 yaşındaki küçük Mert kurtarılamadı

İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı'nın liderliğinde gerçekleştirilen bu destek kapsamında, 120 adet tişört ve 120 adet şapka, Eskişehir İli Damızlık Manda Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Rıza Sarıkaya'ya teslim edildi.

Başkan Serhat Hamamcı, desteklerin üreticilerin çalışmalarını desteklemek ve teşvik etmek amacıyla yapıldığını belirtti. Ali Rıza Sarıkaya ise, manda üreticileri adına yapılan bu desteklerden dolayı Başkan Hamamcı'ya teşekkürlerini iletti. İnönü Belediyesi olarak üreticilerin yanında olduklarını vurgulayan açıklamada, ilçenin tarımsal ve ekonomik kalkınmasına katkı sağlamak için benzer desteklerin devam edeceği ifade edildi.

İnönü Belediyesi yaptığı açıklamada; " Üreticilerimizi desteklemeye devam ediyoruz. İlçemizdeki manda üreticilerimizin desteklenmesi için Belediyemiz tarafından temin edilen 120 adet Tişört ve 120 adet şapka Belediye Başkanımız Sn. Serhat Hamamcı tarafından Eskişehir İli Damızlık Manda Yetiştiricileri Birliği Başkanı Sn. Ali Rıza Sarıkaya ’ya teslim edildi. Sn. Sarıkaya, desteklerinden dolayı manda üreticileri adına Başkanımız Sn. Serhat Hamamcı’ ya teşekkür etti. Her zaman üreticimizin yanındayız." 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi