Dönmez'in Eskişehir'in kurtuluşunun 101. yıldönümü mesajı Dönmez'in Eskişehir'in kurtuluşunun 101. yıldönümü mesajı

Gazeteci Ali Akyüz, üzücü bir haberle kamuoyunu bilgilendirdi. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi'nin kurucularından saygıdeğer Prof. Dr. Naci Güçhan'ın, bir kaza sonucu hayatını kaybettiğini üzüntüyle duyuruyoruz. Kendisi eğitim dünyasında önemli bir iz bırakmış, bilim ve iletişim alanındaki çalışmalarıyla tanınmış bir akademisyendi. O, öğrencileri ve meslektaşları arasında büyük bir saygı ve sevgiyle anılacaktır.

Yılmaz Büyükerşen de taziye mesajında “Ülkemizin sinema alanındaki en değerli akademisyenlerinden, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi'nde büyük emekleri olan, sektörde çalışan birbirinden değerli isimlerin hocası, kıymetli dostum, Prof. Dr. Naci Güçhan'ı kaybettiğimizi üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve çok sevdiği öğrencileri başta olmak üzere tüm sevenlerine sabır diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun. Seni unutmayacağız Naci Hocam” dedi.

Naci Hoca’nın Çanakkale’nin Ezine ilçesinde yürüyüş yaparken araç çarpması sonucu vefat ettiği öğrenildi. Cenaze programı henüz belli değil.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi