Kiracılar inanmakta zorlandı: İşte mal sahiplerinin yapacağı zam Kiracılar inanmakta zorlandı: İşte mal sahiplerinin yapacağı zam

Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürü Ender Muhammed Gümüş ile Han ilçe Tarım ve Orman Müdürü Ali İhsan Söker, Han kaymakamı Osman Türk'ü ziyaret ederek , "Frig Vadisi Ekolojik Köy" ve "Frig Vadisinin Kalbi Han Arıcılıkla Güçleniyor" projelerini inceledi. Ziyaret sırasında projeler hakkında bilgi alan Gümüş ve Söker, tarımsal üretimin ve doğal yaşamın korunması için yapılan çalışmaları yakından takip etti.

Kaymakam Tük, "Frig Vadisi Ekolojik Köy" projesi, bölgedeki tarımsal üretimin sürdürülebilirliğini sağlamayı amaçladıklarını söyledi. "Frig Vadisinin Kalbi Han Arıcılıkla Güçleniyor" projesiyle ise, bölgede arıcılığın geliştirilmesini ve arı ürünleri ile ilgili katma değeri yüksek ürünlerin üretimini desteklemeyi planladıklarını açıkladı.

"PROJELERİ ZİYARET ETTİLER"

Han Kaymakamlığı sosyal medya hesabında ziyaretle ilgili,"Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürü ve Han Kaymakamı Sayın Osman TÜRK'ü ziyaret edip Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Frig Vadisi Ekolojik Köy' 'Frig Vadisinin Kalbi Han Arıcılıkla Güçleniyor' projelerini ziyaret etti."sözlerine yer verildi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi