“Havacılık Teknisyen Okulu” projesi başlıyor “Havacılık Teknisyen Okulu” projesi başlıyor

Müdürlük Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı koordinasyonunda “Evde Sağlık Hizmetleri Yürütme Komisyonu Toplantısı” 05.02.2024 tarihinde Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Opr. Dr. Serkan Ceyhan başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya Acil Sağlık Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri Başkanı Opr. Dr. Ersin Işıldı,  Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Babür Mimtaş, Başkan Yardımcıları,  Eskişehir Şehir Hastanesi ve Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcıları, ESKOM İl Koordinatörü ve birim sorumluları katılmıştır. Toplantıda; ilimizin 2023 yılı genel değerlendirmesi yapılarak, evde sağlık hizmetlerinin mevcut durumu, ilgili mevzuat çerçevesindeki uygulamalar,  hizmet sunumu sırasında ortaya çıkan problemlere yönelik çözüm önerileri ele alınmıştır. Hizmet sunum kalitesinin artırılmasına yönelik öneri ve değerlendirmelerde bulunularak, 2024 yılının hedefleri belirlendi.

Evde sağlık hizmetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesi ve koordinasyonunun sağlanması amacıyla bir araya gelen katılımcılar, vatandaşların sağlık hizmetlerine daha kolay ulaşmalarını sağlamak adına ortak çalışmalar yapma kararı almışlardır.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi