Yangın faciasında hayatını kaybeden kişilerin kimlikleri belli oluyor Yangın faciasında hayatını kaybeden kişilerin kimlikleri belli oluyor

Eskişehir İl Eğitim Müdürü Sinan Aydın, Türk Eğitim Sisteminde Çocuklar İçin Kapsayıcı Eğitimin Desteklenmesi Projesi (PIKTES) Eskişehir İl Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen iftar programında Murat Atılgan Ortaokulu ile Melahat Ünügür Ortaokulu öğrencilerimiz ve velilerimizle bir araya geldi.

PIKTES'in düzenlediği iftar programı, Eskişehir'deki eğitim camiasının bir araya gelmesine ve paylaşımların artmasına olanak sağladı. Program, öğrencilerin ve velilerin bir araya gelerek kaynaşmalarına, bilgi alışverişinde bulunmalarına ve sosyal etkileşimlerini artırmalarına fırsat tanıdı.

Eskişehir İl Eğitim Müdürü Sinan Aydın, iftar programında öğrenciler ve velilerle bir araya gelerek onların görüşlerini dinledi, sorularını yanıtladı ve eğitim sürecinde karşılaşılan konular hakkında bilgilendirme yaptı. Program, eğitimde fırsat eşitliği ve kapsayıcı eğitim ilkeleri doğrultusunda yapılan çalışmaların önemini vurguladı.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi