Tıngırdaklı Masallar gösterisi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde 6 Mayıs pazartesi akşamı izleyiciyle buluştu. Öğretmen Esra Sultan Enönlü tarafından hazırlanan ve ilgiyle izlenen Tıngırdaklı Masallar’da öğrenciler rol aldı.

Whatsapp Image 2024 05 09 At 15.35.36


Anadolu ve dünya masallarının anlatılıp canlandırıldığı etkinlikte öğrencilerin performansı göz doldurdu. Bir öğrenci de kendi yazdığı masalı canlandırdı. Etkinliği takip eden veliler “Bizlere masal dinlemeyi tekrar hatırlatan bu harika program için çalışmalara rehberlik eden öğretmenimiz Esra Sultan Enönlü'ye teşekkür ederiz. Programda birbirinden güzel performanslar gösteren öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz” dedi.

Gösterinin hazırlanmasında desteklerini esirgemeyen Okul Müdürü Celal İrtekin'e, idarecilere, okul aile birliğine de teşekkür edildi. Çocukların gösterisini Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tülay Gündoğan, Okul Müdürü Celal İrtekin ve müdür yardımcıları da izledi.

Masal programı, Zübeyde Hanım’daki gösteriyi izlemeye gelemeyen öğrenciler için okulun konferans salonunda yeniden sahnelendi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi