Otomobil hayali kuranlara kötü haber: Kredi kartlarına bir düzenleme daha geliyor! Otomobil hayali kuranlara kötü haber: Kredi kartlarına bir düzenleme daha geliyor!

Anadolu Üniversitesi 28-29 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan İç Anadolu Bölgesinin en büyük kariyer fuarı olan İKAF’24’e ev sahipliği yapacak. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) koordinasyonunda, bölgemizdeki paydaş üniversiteler ile birlikte Üniversitemizin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan İKAF’24, Yunus Emre Kampüsü’nde düzenlenecek.

Yüzlerce Farklı Etkinlik

İKAF’24 ile öğrenci ve mezunlar Türkiye’nin alanında lider firmalarının iş ve staj imkanlarından yararlanacak, ayrıca düzenlenecek olan atölye ve örnek olay çalışması, söyleşi, mülakat simülasyonu, film gösterimleri, konser, tiyatro gibi yüzlerce etkinliğe katılabilecek. Etkinlik takvimi çok yakında http://ikaf.anadolu.edu.tr adresinde yayınlanacak.

İç Anadolu Kariyer Fuarı (İKAF’24) 2024’e son derece basit ve hızlı şekilde kayıt olabilirsiniz. http://yetenekkapisi.org linki üzerindenkayıt olarak, Kariyer Fuarları menüsünden İKAF’24 başvurular tamamlanabilir.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi