Eskişehir'de tahliye kararıyla evden atılan aile sokakta yaşam mücadelesi veriyor Eskişehir'de tahliye kararıyla evden atılan aile sokakta yaşam mücadelesi veriyor

Ziyarette, dernek başkanı Akmeşe ve ekibi, OSB'nin faaliyetleri ve bölgedeki hukuki konular hakkında Başkan Küpeli'ye bilgi verdi.

Başkan Küpeli, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, HUDER Eskişehir Şubesi'nin çalışmalarını takdir ettiğini belirtti. Hukuki konularda iş birliği ve iletişimde bulunma konusundaki isteklerini dile getiren Küpeli, derneğe desteklerinin devam edeceğini ifade etti. Akmeşe ve ekibine çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Küpeli, hukukun ülke ve bölge ekonomisi için önemine vurgu yaparak, iş birliği çağrısında bulundu.

HUDER Eskişehir Şube Başkanı Akmeşe ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, OSB'nin önemli bir bölgesel aktör olduğunu ve iş birliği olanaklarının değerlendirilmesinin önemli olduğunu belirtti. Akmeşe, dernek olarak bölgenin hukuki sorunlarına çözüm bulmak için çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi