Anadolu Üniversitesi'nin eğitim alanındaki 42 yılı bulan tecrübeleri paylaşıldı Anadolu Üniversitesi'nin eğitim alanındaki 42 yılı bulan tecrübeleri paylaşıldı

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede vatandaşların istek ve ihtiyaçlarını dinlemek için çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Hatipoğlu, vatandaşlarla irtibatın kolaylaşması maksadıyla hazırlanan AK Parti Çamlıca Seçim İrtibat Bürosu açılışına katıldı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi, alkış, tezahürat ve meşaleler ile karşılanan Hatipoğlu, gösterilen ilgiye teşekkür etti. Burada yaptığı konuşmayla vatandaşlara seslenen Hatipoğlu, “Seçim öncesinde gösterdiğimiz azmin seçim sonrasında artarak devam edeceğini, vatandaşa hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağımızı söylemek istiyorum. İrtibat bürosunun hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Açılış kurdelesi AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak, MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir ve ilçe başkanları tarafından kesildi.

Kaynak: Eskişehir.net Haber Merkezi