Mesajında, "Kıymetli Hanlı Hemşerilerim, İçişleri Bakanlığı'nın oluruyla görev yeri değişikliği yapılarak yeni görev yerim Afyonkarahisar İli Hocalar İlçesi olmuştur.
7 Aylık görev sürem boyunca, Sayın Valimiz Hüseyin AKSOY başta olmak üzere İl Müdürleri, İlçe Müdürleri, İlçe Kaymakamlıkları ve diğer tüm destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca, mesai arkadaşlarıma, Belediye Başkanımıza, muhtarlarımıza ve siz değerli Hanlı hemşerilerime minnettarım.
Yaklaşık 7 ay süren görevim boyunca, saygıdeğer Hanlı Hemşerilerim karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü ve güvene dayalı bir bütünleşmeyi esas alarak, vatandaşlarımızın huzurunu ve mutluluğunu öncelikli kılan; vatandaş odaklı, etkin, verimli ve kaliteli hizmet sunma anlayışıyla yürütme gayreti içinde oldum. Resmi ve özel bütün kurum ve kuruluşlarla örnek bir iş birliği anlayışı içinde, ihtiyaç ve sorunların çözümü konusunda ortak bir gündem oluşturulduğuna ve birçok hizmetin hayata geçirildiğine inanıyorum.
Sevgili Han Halkı; bir yandan Han'dan ayrılmanın hüznünü yaşarken öte yandan siz değerli hemşerilerimi tanımış olmanın mutluluğunu, güzel işler bırakmaya ve görevimi layığıyla yapmaya çalışmanın vicdan rahatlığını yaşıyorum. Han'ı ve siz değerli hemşerilerimi bundan sonraki yaşamımda hayırla yad edecek ve hiç unutmayacağım. Haklarınızı bizlere helal ediniz, dualarınızla bizleri ihmal etmeyiniz. Tüm kalbimle sizleri selamlıyor, hepinizi Allah'a emanet ediyorum." dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi