Liselerde ‘İlk Yardım Farkındalık Eğitimi Protokolü’ imzalandı Liselerde ‘İlk Yardım Farkındalık Eğitimi Protokolü’ imzalandı

Esnafla samimi bir ortamda sohbet eden Yüzügüllü, esnafın sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Sivrihisar 1 Caddesi'nde gerçekleştirilen ziyarette esnafla sıcak bir diyalog kuran Yüzügüllü, esnafın talep ve beklentilerini dinleyerek notlar aldı. Esnafla birebir görüşerek sorunları yerinde tespit etme fırsatı bulan Yüzügüllü, çözüm odaklı çalışmalar yapacaklarını ve esnafın yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

"Projelerimizi ve çalışmalarımızı bunun üzerine geliştiriyoruz"

Yüzügüllü ziyaretle ilgili şunları söyledi; "Sivrihisar 1 Caddesinde bulunan kıymetli esnaflarımızı ziyaret edip, vatandaşlarımız ile selamlaşıp sohbet ettik. Sizlerle bir araya gelmek, her bir kelimenizde yatan samimiyeti ve ihtiyaçlarınızı hissetmek, sizin sesiniz olmak benim için çok kıymetli. Her zaman halkımızın yanında olan ve onların sesine kulak veren bir yönetim anlayışını benimsiyor, projelerimizi ve çalışmalarımızı bunun üzerine geliştiriyoruz."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi