Cebinde 10 bin TL'si olan arsa sahibi olacak: Milli Emlak Eskişehir dahil 36 şehir için müjdeyi verdi Cebinde 10 bin TL'si olan arsa sahibi olacak: Milli Emlak Eskişehir dahil 36 şehir için müjdeyi verdi

AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Fevzi Çakmak Mahallesi'ndeki Emirdağlılar kıraathanesini ziyaret mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Gerçekleştirilen bu özel buluşmada, Tepebaşı'nın geleceği ve mahalle sakinlerinin beklentileri konuşuldu.

"Tepebaşı'mızı birlikte inşa edeceğiz"

Yüzügüllü, ziyaretinin ardından şu ifadeleri kullandı; "Muhabbetin ve samimiyetin kalbinde bir buluşma gerçekleştirdik. Fevzi Çakmak mahallemizde bulunan Emirdağlılar kıraathanesini ziyaret edip, sıcak ve dostane atmosferinde, çaylarımızı yudumlayarak kıymetli vatandaşlarımızla gönülden sohbetler eşliğinde kucaklaştık. Projelerimizi, çalışmalarımızı hemşehrilerimizin talepleri, görüşleri ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, Tepebaşı'mızı birlikte inşa edeceğiz; her bir fikriniz, her bir öneriniz bizim için çok değerli."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi