Görüntüsü hoşuna gitti diye aracına bunu takan resmen yandı: On binlerce lira cezası var Görüntüsü hoşuna gitti diye aracına bunu takan resmen yandı: On binlerce lira cezası var

 Ziyarette Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu ve Odunpazarı Belediye Başkanı Özkan Alp yer aldı. Düzenlenen gecede konuşma yapan Cumhur İttifakı Ak Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü “Tepebaşı’nda bizim görev yapmamız için büyüklerimiz bizi layık gördüler. 31 Mart akşamı ipi göğüsleyerek tarih yazmak istiyoruz.

Bu seçimlerde Büyükşehir, Odunpazarı ve Tepebaşı’nı alarak tarih yazacağız. Eskişehir halkına hizmet etmek için çalışmaya başlayacağız. Bizim gayemiz kimseyle kavga etmek değil. Siyasette yapmak değil. Bizim derdimiz halkımıza hizmet etmek. Biz buralara hizmet ederek geldik. Alnımızın akıyla hizmet ettik ve Sivrihisar’a hizmet verdik. Şimdi Büyükşehir, Odunpazarı ve Tepebaşı olarak el ele verdik, birlik ve beraberlik içerisinde güç olduk. Tepebaşı’nı ve Eskişehir’i yukarılara taşımak için hizmet edeceğiz. Biz daima ileri diyoruz, daima hizmet diyoruz. Hizmet insan odaklı. Halkımıza daha ferah bir hayat sunabilmek için el ele verdik ve gönül birliği yaptık. Bu çıkmış olduğumuz yolda sizlere hizmet etmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi