Kırmızıtoprak'da feci olay! 4. Kattan atlayarak canına kıydı Kırmızıtoprak'da feci olay! 4. Kattan atlayarak canına kıydı

Didem Erçakar ve azaları Ahmet Fevzi Adar, İbrahim Demir, Mehmet Zeki Kurtdemir, Bengül Çetin, Emin Batmaz, Ömer Kömük, Azim Kuşçu ve Ayşe Bayrak, halkı ve esnafı dinlemeye devam ediyor. Erçakar, “Yedi dönemdir çivi çakılmayan mahallemize ortak akılla ve işbirlikleriyle güzel şeyler yapacağız. Herkesin kafasında bir şeyler olabilir. Benim de, azalarımın da mahalle adına hayalleri var. Öte yandan mahallenin gerçekleri var. Mahallenin acil çözüm bekleyen sorunları var. Halktan gelen istek ve talepler doğrultusunda yol haritamızı belirledik” dedi.

Hacıseyit’te yaşayan engelli bireylerin ihtiyacı olan araç ve gereçler konusunda gerekli görüşmeleri yaptıklarını anlatan Erçakar, “Tekerlekli sandalye ve benzeri ihtiyaçları karşılayacağıma söz veriyorum. Bankamatik işini çözeceğiz. Ev hanımlarının meslek edinmeleri, aile bütçesine katkı sunmaları için çalışacağım. Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile görüşüp camimizin restore edilmesi için girişim yapacağım. Cami önüne yaşlılar için bank temin edeceğiz. Yine karşıdan karşıya geçişleri kolaylaştırmak için hız kesici tümsek talep edeceğiz ve yaptıracağız. Özellikle esnafın şikayet ettiği yoldaki bozulmaları ve yağmur gideri sıkıntısını da çözeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi