• DOLAR 31,53 %0.54
  • EURO 34,25 %0.58
  • ALTIN 2.111,39 %0.50
  • BİST100 8.964,54 %-1.46
  • BITCOIN 65.300 %5.31
  • ETHERIUM 3.515 %2.55
14°

Belediyesi Haberleri

Belediyesi haberleri ve güncel Belediyesi gelişmeleri, Belediyesi ile ilgili tüm video, Belediyesi fotoğrafları ve Belediyesi haberleri Eskisehir.Net | Eskişehir Haber - Eskişehir Son Dakika Haberleri sitemizde


Tepebaşı Belediyesi’nin paydaşı olduğu Eko-Okullar bünyesindeki koordinatör öğretmenler ve idareciler toplantısı gerçekleştirildi.

Tepebaşı Belediyesi Türk Halk Müziği Kadınlar Korosu, Öğretmeler Günü için sahneye çıktı. Koro türkülerini öğretmenler için seslendirildi.

Yunus Emre Spor Kompleksinde kadınlara yönelik temel düzey savunma teknikleri atölyesi düzenlenecek.

Tepebaşı Belediyesi, gençler için sürdürülebilirlik ve iklim değişikliğine karşı farkındalık etkinlikleri düzenliyor.

Tepebaşı Belediyesi ve Eskişehirli Masalcılar iş birliği ile ‘Yetişkinlere Masallar’ etkinliği gerçekleştirilecek.

Tepebaşı Belediyesi, iklim değişikliğine dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla etkinlikler düzenliyor.

Tepebaşı Belediyesi, sürdürülebilirlik alanındaki çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Tepebaşı Belediyesi ‘Sürdürülebilirlik İletişimi’ eğitimi düzenlendi.

Tepebaşı Belediyesi’nin ev sahipliğinde ücretsiz olarak gerçekleşen Doğaçlama Tiyatro Gösterisi ile katılımcılar eğlenceli bir akşam geçirdi.

Tepebaşı Belediyesi tarafından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 85’inci yıl dönümü dolayısıyla mevlit programı düzenlendi.

Tepebaşı Belediyesi’nin sabah saatlerinde öğrenciler için gerçekleştirdiği çorba ikramı devam ediyor.

Emirdağ

Emirdağ Belediyesi’nin kurduğu asfalt üretim tesisi çalışmaya başladı. Deneme üretimini başarıyla yapan tesiste üretilen asfalt ilçedeki yollarda kullanılmaya başladı.

GÜNDEM

Bilecik Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve birçok alanda eğitimlerin verildiği Sanat Akademisi kayıtları 25-29 Eylül tarihleri arasında yapılacak.